Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Büyükşehir Belediyesi Sarıyer ve Beşiktaş’tan intikam mı alıyor?
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Büyükşehir Belediyesi Sarıyer ve Beşiktaş’tan intikam mı alıyor?

Büyükşehir Belediyesi Sarıyer ve Beşiktaş’tan intikam mı alıyor?
Meteoroloji tarafından yapılan tüm uyarılara rağmen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beşiktaş ve Sarıyer’de gereken önlemleri almaması ve yeterli donanımda çalışma yapmaması vatandaşları çileden çıkardı.
18.02.2015 / 15:54


Günler öncesinden Meteoroloji tarafından yapılan tüm uyarılara rağmen İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin Beşiktaş ve Sarıyer’de gereken önlemleri almaması ve yeterli donanımda çalışma yapmaması vatandaşları çileden çıkardı.

Dün akşam işyerlerinden, evlerine gitmekte olan milyonlarca İstanbullu caddelerde kar esareti altında kalarak perişan oldu. Belediye otobüsleri ve minibüsler dahil tüm araçlar Beşiktaş’tan, Sarıyer’e 3,5 saatte ulaştı. Bir çok vatandaş toplu taşıma araçlarından inerek kilometrelerce yürüyerek evlerine ulaşmayı denediler. İBB’ye ait kar çalışması yapan araçların yeterli çalışma yapmadığı net olarak fark edilirken, genellikle CHP’ye bağlı belediyelere ait olan ilçelerin İBB’den şikayetçi olduğu görüldü. CHP’ye ait olan ilçelerde gereken özverili çalışmaların yapılmadığını aktaran vatandaşlar, İBB’yi insanları ötekileştirmekle suçladılar.Kış çalışmalarıyla kendilerini devamlı göklere çıkaran İBB’nin, Sarıyer ve Beşiktaş ilçelerine gereken ilgi ve alakayı göstermemesi, vatandaşlar tarafından "AK Parti, Sarıyer ve Beşiktaş’tan intikam alıyor" şeklinde yorumlandı.