Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Adnan Ayder’e Aday Ol Baskısı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı
Atamızı Özlemle Anıyoruz 1881-193∞

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Adnan Ayder’e Aday Ol Baskısı

Adnan Ayder’e Aday Ol Baskısı
Sayısı pek de az olmayan yüzlerce Sarıyerli, çok sevdikleri Adnan Ayber’in önümüzdeki Genel seçimlerde Milletvekili aday adayı olmasını istiyor.
12.02.2015 / 17:31


Sarıyer halkı tarafından benimsenen, sevilen, güvenilen bir siyasetçi olan Adnan Ayber’in ismi, CHP milletvekilliği için geçiyor. 25. dönem Milletvekillerinin seçilmesi için yapılacak 2015 Türkiye genel seçimleri yaklaşırken halk sevgi duyduğu isimlere yeşil ışık yakmaya başladı.

Sarıyer halkı ve belediye personeli, Sarıyer eski Belediye Başkan Yardımcısı ve eski meclis üyesi, Sarıyer’in sevilen siyasetçilerinden Adnan Ayber’in CHP’den Milletvekili adayı olmasını arzu ediyor…

Adnan Ayber, Sarıyer CHP içinde siyaseti erdemli bir şekilde yapan siyasetçi olarak ön plana çıkmıştı…

30 Mart 2014 yerel seçiminde belediye meclis üyesi seçilmediği için Belediye Başkan Yardımcılığı görevini bırakan Adnan Ayber, birlikte çalıştığı mesai arkadaşları ve belediye çalışanları tarafından da duygu yüklü bir ortamda sevgiyle uğurlanmıştı. İki dönem üst üste belediye meclis üyeliği yapıp, ayrıca Şükrü Genç’in yardımcılığını yürüten Adnan Ayber, hem Sarıyer halkı hem de belediye personeli tarafından sevilen bir siyasetçi ve yönetici olarak biliniyor.

SARIYER’İ BİRLEŞTİREN İSİM

CHP’lilerin yanı sıra AK Partililer ve MHP’liler dahil tüm Sarıyerlilerin yardımına koşan Adnan Ayber’in, demokrasi ve insan hakları alanında yaptığı çalışmalarda takdir topluyor. Çevreci kimliği ile tüm Sarıyerlilerin gönlünde farklı bir yere sahip olan Ayber, yaptığı çevreci çalışmalardan ötürü, İstanbul Üniversitesi Orman Fakültesi tarafından ödüllendirilmişti.

2014 Yerel seçimlerinde özverili çalışma yapan Adnan Ayber, Başkan Genç’in yanında yer almış, seçimin kazanılmasına büyük katkı sağlamıştı. 7 Haziran seçimleri için Aday olup olmayacağı konusunda henüz bir açıklama yapmayan Adnan Ayber için Sarıyer’den kendisine yoğun baskı yapıldığını gözlemliyoruz. Ayber ne karar verir bilmiyoruz fakat bize bu konuda konuşan yüzlerce insanın tek dileği Adnan Ayber’i Aday adayı olarak görmek. Dışarıdan verdiği hizmetle, CHP’nin Sarıyer’deki başarılı siyasetinde kilit faktör olmaya devam eden Adna Ayber’in kararı merakla bekleniyor.

 


YORUMLAR
SÜNDÜS ÖZTÜRK: 
"Adnan ayberin millet vekiliğiylen ilgili yorum"
Sevgili kuzenim millet vekilliği kararını hayırlı uğurlu olmasını diler başarılar temenni ederim herzaman çalışmalarında yardıma hazırım . destekliyorum yakışır vekillik sana .
14.02.2015 / 00:46