Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - 2 Kardeşi Vuran Büfe Sahibi Yakalandı
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

2 Kardeşi Vuran Büfe Sahibi Yakalandı

2 Kardeşi Vuran Büfe Sahibi Yakalandı
Sarıyer'de bir tekel büfesinden para vermeden içki almaya çalıştıkları iddia edilen iki kardeşten biri tabancayla vurularak öldürüldü diğeri ise yaralandı.
09.01.2015 / 23:07


Sarıyer'de bir tekel büfesinden para vermeden içki almaya çalıştıkları iddia edilen iki kardeşten biri tabancayla vurularak öldürüldü diğeri ise yaralandı. Olayı gerçekleştiren büfe işleten Dursun S.(47) polis tarafından yakalandı.

Sarıyer, Yeşiltepe mahallesinde 14 Aralık 2014 tarihinde meydana gelen olayda Marangozluk yapan Mustafa S. ve yanında bulunan kardeşi Hakkı S. büfenin önünde uğradıkları silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Olayı gerçekleştirdikleri tespit edilen Dursun S. ve oğlu Yaşar S. kısa süre sonra gözaltına alındı.

"İÇKİ ALDILAR PARASINI VERMEDİLER"

Asayiş Şube Müdürlüğüne getirilen şüphelilerden Dursun S., iki kardeşin içki aldıklarını ancak parasını vermek istemediklerini öne sürdü. Bu yüzden aralarında kavga çıktığını anlatan Dursun S.'nin kendisini korumak için olayı gerçekleştirdiğini söylediği belirtildi. Poliste sorgularının ardından adliyeye sevk edilen şüphelilerden Dursun S. tutuklanırken, oğlu Yaşar S. adli kontrol şartıyla salıverildi.