Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Memiş Kayacık Gözyaşları ile <p />Son Yolculuğuna Uğurlandı
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Memiş Kayacık Gözyaşları ile

Son Yolculuğuna Uğurlandı

Memiş Kayacık Gözyaşları ile <p />Son Yolculuğuna Uğurlandı
Çayırbaşı Özkan Spor Kulübü Başkanı Memiş Kayacık, Bu sabah saat 09.00 sıralarında ani kalp krizi sonucu vefat etti.
03.01.2015 / 17:19


Çayırbaşı Özkan Spor Kulübü Başkanı Memiş Kayacık, Bu sabah saat 09.00 sıralarında İstinye Devlet Hastanesi’nde geçirdiği ani kalp krizi sonucu vefat etti. Sarıyer'in sevilen ve tanınmış ismi Memiş Kayacık, Tüm Sarıyer Camiasını üzüntüye boğdu.

Memiş Kayacık'ın cenazesi Çayırbaşı camii'nde ikindi namazını müteakiben kılınan cenaze namazının ardından, Kilyos Mezarlığı'nda gözyaşları içerisinde toprağa verildi. Çok sayıda vatandaşın hazır bulunduğu cenazesine, siyaset iş ve spor dünyasından bir çok kişi katıldı. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Beyoğlu Belediyesi Başkan Yardımcısı Şems Çakıroğlu, Sarıyer Spor Kulübü Başkanı Saffet Akkoyun, TASK Genel Başkanı Ali Düşmez Sarıyer Sivaslılar Dernek Başkanı Ali Genç, Sarıyerliler Dernek Başkanı Hayati Kaptanoğlu, İstinye Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Osman Gazi Kiraz, spor kulüp başkanları ve muhtarlar oradaydı.

Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak, merhuma Allah'tan rahmet kederli ailesine ve Çayırbaşı Özkan Spor camiasına başsağlığı dileriz.