Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK Partili Biberoğlu’ndan <p />Ağır Eleştiri
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Partili Biberoğlu’ndan

Ağır Eleştiri

AK Partili Biberoğlu’ndan <p />Ağır Eleştiri
Sarıyer’in önde gelen siyasetçisi AK Partili Başar Biberoğlu, AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı’nın 5. Olağan kongresini değerlendirdi.
21.12.2014 / 22:49


Biberoğlu, AK Parti’nin güven tazeleyerek yeniden seçilen Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ın destekçisi olduğunu ancak yönetim kurulunun çok zayıf ve beceriksiz isimlerden kurulduğunu söyledi. AK Parti’nin Sarıyer’deki kilit ismi Başar Biberoğlu, Sarıyer AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ı doğru isim olarak görürken, yönetim kurulunu eleştirdi ve “bu yönetimle hiçbir yere varılamaz” dedi. Sarıyer AK Parti Eski İlçe Başkanı Hüseyin Özdemir döneminde de yönetim kurulu üyeleri konusunda hata yapıldığını ifade eden Başar Biberoğlu, “Hüseyin Özdemir döneminden bu yana devam eden yönetim kurulu üyeleri var. Sarıyer’de daha önce seçimlerde başarı grafiğini yükseltemeyen kişilerin listede devam etmesini anlamış değilim. AK Parti, Sarıyer’de üzülerek söylüyorum ki, bu yönetim kuruluyla bir kez daha hezimet yaşar” diye eleştirdi.

KOLTUĞU TAPULAYANLAR AYRILMALI

Yapılan kongre için “hayırlı olsun” dileklerini ileten Biberoğlu “Bu bir hizmet yarışıdır. Yönetimde başarılı olacaklar yer almalıdır. Kişilerin hırsları değil, yönetim kurulunun başarısı önemlidir. İki dönem üç dönem bir başarı elde edilememişse, bu başarısız arkadaşlar değişmelidir. O üyelere yeniden yer vermemek gerekiyor. Halkımıza daha iyi hizmet edecek arkadaşlarımıza hak ettikleri koltukları teslim etmeliyiz. Oturduğu koltuğu tapulamaya çalışanlar ayrılmadıkça Sarıyer’de başarı elde edemeyiz. Sarıyerimiz maalesef Belediye olarak iki dönemdir CHP’de. Biz CHP’nin önüne geçmek istiyorsak başarılı olabilecek yeni ekiplere yer vermeliyiz, menfaatçi insanlar bu partiyi sömürmek için her yolu deniyorlar ve gayet başarılı oluyorlar. Biz AK Parti olarak Sarıyer’de ne zaman akıllanacağız bilmiyorum.” Şeklinde konuştu.

YAPILAN YANLIŞLARI KENARA BIRAKMALIYIZ

Güven tazeleyerek yeniden seçilen AK Parti Sarıyer İlçe başkanı Salih Bayraktar’ın bazı çevreler tarafından kandırıldığını ve iyi niyetinin süistimal edildiğini söyleyen Biberoğlu, ne olursa olsun Salih Bayraktar’ın yanında olacağını kaydetti. Başar Biberoğlu “Salih Bayraktar doğru isim. Sarıyerli başarılı bir iş adamı. Bayraktar’ı Sarıyer halkı da çok seviyor. Bu aşamada en ağır yük Bayraktar’ın omuzlarında olacaktır. Bizlerde artık yapılan yanlışları kenara bırakıp Salih Bayraktar’ın tüm plan ve programlarında yanında olacağız. Sarıyer için yapacağı her şeyde kendisine sonuna kadar destek olacağız” dedi.


YORUMLAR
UMUT FERHATOĞLU: 
""
YAZIKLAR OLSUN SALİH BAŞKANA AYNEN HÜSEYİN ÖZDEMİR YOLUNDA GİDİYOR OLSUN KARAKTERLER ORTAYA ÇIKSIN BUNLAR MENFAATÇİ İNSANLAR BUNU HERKES BİLMİŞ OLSUN DAHA İYİİİ
23.12.2014 / 00:24