Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - İkbal Gürpınar, AK Parti Sarıyer <p />İlçe Teşkilatı Kadrosuna Kayıt Oldu
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

İkbal Gürpınar, AK Parti Sarıyer

İlçe Teşkilatı Kadrosuna Kayıt Oldu

İkbal Gürpınar, AK Parti Sarıyer <p />İlçe Teşkilatı Kadrosuna Kayıt Oldu
Ünlü sunucu İkbal Gürpınar "Milletimize destek vermenin, boynumuzun borcu olduğunu düşünüyorum" diyerek AK Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı kadrosuna katıldı.
12.12.2014 / 12:16


Ünlü sunucu İkbal Gürpınar, Ak Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı kadrosuna katıldı. Gürpınar, "Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın rotasını çizdiği ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde yürüdüğümüz bu Yeni Türkiye yolunda vatanımıza, milletimize destek vermenin, boynumuzun borcu olduğunu düşünüyorum" dedi.

SUNUCULUK HAYATINA DEVAM EDİYOR

14 Aralık Pazar günü yapılacak olan ilçe kongresinin hazırlıklarını sürdüren Ak Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı, ekranların sevilen yüzü İkbal Gürpınar'ı da yönetim kadrosuna dahil etti. Çeşitli televizyon kanallarında programlar yapan İkbal Gürpınar, halen sunuculuk hayatına Kanal 7 televizyonunda yayınlanan programla devam ediyor.

"MİLLETİMİZE DESTEK VERMENİN BOYNUMUZUN BORCU OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM"

Şiir albümü ve roman tarzındaki kitap çalışmalarını da sürdüren İkbal Gürpınar, Ak Parti Sarıyer İlçe Teşkilatı tarafından yapılan teklifi kabul etme nedenini şu cümlelerle ifade etti:

"Yanlış ve vizyonsuz politikalar nedeniyle uzun yıllarını kaybetmiş olan Türkiye çok uzun zamandan bu yana ilk kez geleceğe yönelik kısa ve uzun vadeli hedefler koyup, vizyonlar çiziyor. Bunları yaparken de ne gibi zorluklar ve engellemelerle karşılaştığımız hepimizin malumu. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın rotasını çizdiği ve Başbakanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu önderliğinde yürüdüğümüz bu Yeni Türkiye yolunda vatanımıza, milletimize destek vermenin, boynumuzun borcu olduğunu düşünüyorum. Uzun yıllardan beri Sarıyer'de yaşayan biri olarak, Sayın İlçe Başkanımız Salih Bayraktar'ın yapmış olduğu teklifle, kendi ait olduğum yer olan Sarıyer'de böyle bir mücadeleye girme kararı aldık, Allah muvaffak eylesin".