Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Çarşı'nın Emre'ye <br />Küfür Etmesi Yakışmadı
Sarıyer'de Ambulansa Çarpan Araç Takla Attı: 2 Yaralı
Halkın Teveccühü Her Geçen Gün Artıyor...
2019'da Sanayiciye Destek Yağacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Çarşı'nın Emre'ye
Küfür Etmesi Yakışmadı

Çarşı'nın Emre'ye <br />Küfür Etmesi Yakışmadı
Sarıyer Teknik Direktörü Bahri Kaya, Beşiktaş karşısında kendilerini test etmediklerini ve rakiplerinin maçın başında bulduğu gollerle maçı kazandıklarını söyledi.
04.12.2014 / 20:11


Sarıyer Teknik Direktörü Bahri Kaya, Beşiktaş karşısında kendilerini test etmediklerini ve rakiplerinin maçın başında bulduğu gollerle maçı kazandıklarını söyledi.

Takımının Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'a 4-0 mağlup olduğu karşılaşmanın sonrasında düzenlenen basın toplantısına katılan tecrübeli hoca, "Bugünkü maçta beklentimiz asla kendimizi test etmek, sınamak değildi. Böyle bir farkın oluşabileceğini düşünmeden sürpriz puan alabilir miyiz diye çıktık. Beşiktaş maçın başında bulduğu iki golle işi bitirdi. Biz bu maçta kendimizi test etmedik. Ligde neler yapabiliriz, eksiklikleri nasıl kapatabilirizi gördük. Beşiktaş'ı kutluyorum" dedi.

Bahri Kaya, Beşiktaş taraftar topluluğu Çarşı Grubu'na da tepki gösterdi.

Beşiktaş'ın yıllar sonra Sarıyer'e geldiğini hatırlatan Kaya, "Ben Fenerbahçeliyim, Fenerbahçe'de top oynadım. Çarşı Grubu taraftarı, Türk futbolunun çok önemli bir ismi olan Emre Belözoğlu'na ve annesine küfürler yağdırıyor. Hiç yakıştıramadım. Ne maça ne de Çarşı Grubu'na yakıştıramadım. Taraflı tarafsız herkesi peşinden koşturan Çarşı Grubu bugün bunu dile getirmemeliydi" şeklinde konuştu.