Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Beşiktaş Maçı Öncesi Moral Yemeği
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Beşiktaş Maçı Öncesi Moral Yemeği

Beşiktaş Maçı Öncesi Moral Yemeği
CHP İBB Meclis Üyesi Ali Rıza Yılmaz, Beşiktaş maçı öncesi, sahibi olduğu Kuruçeşme Park Fora'da, Sarıyerli futbolcuları ve yöneticileri ağırladı.
03.12.2014 / 23:50


Şölen havasında geçecek olan Sarıyer-Beşiktaş müsabakası öncesi Sarıyer'in önemli ismi Ali Rıza Yılmaz'dan birlik, beraberlik ve dayanışma ruhunu arttırmak adına güzel bir yemek organizasyonu geldi.

Yakın bir dostunun cenazesinde bulunan Başkan Saffet Akkoyun yemeğe katılmazken, futbolcuların yüksek morali herkesi mutlu etti. Sarıyerli futbolcuları konuk eden, Ali Rıza Yılmaz ise bu yemeği İBB Meclis Üyesi olarak değil, Sarıyerli Ali Rıza Yılmaz olarak verdiğinin altını çizdi. Futbolcularda Yılmaz'ın bu nezaket yemek organizasyonundan dolayı memnun kaldılar ve kendisine teşekkür ettiler. Başkan Saffet Akkoyun adına konuşan Asbaşkan Gökan Zeybek'te, Yılmaz'a teşekkürlerini iletti. 

Ayrıca yöneticiler yaptıkları açıklamada; Sarıyer Spor Kulübü'nün 75. yılı şerefine Beşiktaş maçına gelen tüm taraftarlara özel olarak hazırlanan atkılardan hediye edeceklerini belirttiler.