Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başkan Genç, Başşoförlük'te işçilerle kahvaltıda buluştu
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkan Genç, Başşoförlük'te işçilerle kahvaltıda buluştu

Başkan Genç, Başşoförlük'te işçilerle kahvaltıda buluştu
Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Başşöoförlük Birimi’nde çalışan işçiler tarafından organize edilen kahvaltıya katıldı.
29.10.2014 / 14:24


Sarıyer Belediyesi Ulaştırma Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Başşöoförlük Birimi’nde çalışan işçiler tarafından organize edilen kahvaltıya katılan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, özverili çalışmalarından ötürü kendilerini kutladı.Ulaştırma Birim Müdürü Coşkun Uzaldı’nın hoşgeldiniz konuşmasıyla başlayan kahvaltıda söz alan Başkan Yardımcısı Gökan Zeybek, yakın bir zamanda yenilenen araç filosunun büyük ölçüde sıkıntıları azalttığını, bununla beraber belediyenin demirbaşı olan diğer araçların da 2016 yılından sonraki dönemde modernleşmesi ve sayıca arttırılması yönündeki çalışmaların sürdürüldüğünü bildirdi. Zeybek, konuşmasını; “Bugüne dek gerçekleştirdiğiniz üstün ve özverili hizmet için sizlere çok teşekkür ediyorum” sözleriyle noktaladı.Başkan Genç: “Çok zor ve meşakkatli bir göreviniz var”

“Sizlerle aynı sofrada olmaktan mutluluk duyuyorum” sözleriyle konuşmasına başlayan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, belediye bünyesinde çalışan şoförlerin vatandaşa birebir hizmet veren bir konumda görev yapıyor olmaları ve bu görevi en iyi şekilde yerine getiriyor olmalarından ötürü teşekkürlerini sundu.“Belediyenin her eserinde sizlerin emeği var”

Sarıyer Belediyesi tarafından hayata geçirilen tüm projeler dahil olmak üzere, yakın zamanda halkın hizmetine sunulacak olan Evlendirme Dairesi ve Kültür Merkezi’nin yanı sıra yapımı devam eden Yeni Hizmet Binası gibi dev eserlerin inşasında belediye şoförlerinin özverili çalışmalarının ve yorulmak bilmez mücadelelerinin katkısının büyük olduğunu söyleyen Başkan Genç; “Çok zor ve meşakkatli bir göreviniz var. İnsanları mutlu günlerinde de, acı günlerinde de mesafe tanımaksızın taşıyor, duygularını, hislerini paylaşıyor, dertlerine ve sıkıntılarına göğüs geriyorsunuz. Sabrınızdan ötürü kutluyor, başarılarınızın devamını diliyorum. Sizleri çok seviyorum. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun” diye konuştu.