Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Biberoğlu; “Birlik, beraberlik içinde <p />Sarıyer’e hizmet etmeye devam edeceğiz”
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Biberoğlu; “Birlik, beraberlik içinde

Sarıyer’e hizmet etmeye devam edeceğiz”

Biberoğlu; “Birlik, beraberlik içinde <p />Sarıyer’e hizmet etmeye devam edeceğiz”
Sarıyer’in başarılı siyasetçisi AK Partili Başar Biberoğlu’da sıcak savaşa katıldı ve birbirinden sert sözlerle CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’e yüklendi. Yerel seçimlerden önce Mehmet Deniz’in, Şükrü Genç’e bir çok kumpas kurarak aday olmaması için çalıştığını ifade eden Biberoğlu, Deniz’in Şükrü Genç’i deviremeyince çareyi yalakalık yapmakta bulduğunu açıkladı.
29.10.2014 / 11:49


AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar ve CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’in kavgasına Sarıyer’in başarılı ve etkili siyasetçisi Başar Biberoğlu’da katıldı. CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz’i ağır sözlerle eleştiren Biberoğlu yaptığı açıklamada “CHP Sarıyer İlçe Başkanı Mehmet Deniz, Şükrü Genç’e yalakalık yapmak adına her türlü oyunu sergiliyor. Seçimden önce Ankara’ya gidip CHP Genel Merkezi’ne Şükrü Genç’le ilgili şikayetlerde bulunarak aday yapılmamasını isteyen Mehmet Deniz, Şükrü Genç’in tekrar başkan adayı olup seçimi yüksek oy farkıyla kazanmasından sonra çareyi yalakalık yapmakta buldu. AK Parti Sarıyer İlçe Başkanı Salih Bayraktar, bugüne kadar yapılmayanı yapmış ve Sarıyer’in değerli gazetecilerini onurlandırarak plaket takdim etmiştir. Bu örnek olacak davranış maalesef Mehmet Deniz tarafından farklı sözlerle çarptırılarak bambaşka bir gündem yaratılmıştır. Sarıyer’de dostluk, kardeşlik, birlik ve beraberlikten bahseden sayın Deniz, maalesef kendisi bu sözlerin çok uzağında olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır. Sarıyer’in çocuğu olan Salih Bayraktar’ın evinin güzel olmasını eleştirip, fakir halkın sorunlarını anlayamayacağını söyleyen Mehmet Deniz haddini fazlasıyla aşmıştır. Bir insanı oturduğu evle suçlamak ahlaksızlık ve terbiyesizliktir” dedi.

İNSAN SADECE POLİTİK BİR VARLIK DEĞİLDİR,

AHLAKİ BİR ÖZNEDİR

Sert ifadelerine devam eden Biberoğlu “İnsan ne iş yaparsa yapsın değerler bütünü içinde varlığını sürdürmek zorundadır. Değerler bütünü içinde olmak başkaları ile birlikte bulunmak anlamına gelir. Ahlak ve siyaset bir etkinliktir ve her ikisi de insanda eylemde bulunmayı talep eder. Eylemin en önemli yanı da eylemin ahlaki bakımdan anlamlı olmasıdır. Bir felsefeye dayanan ideoloji ahlaki ve siyasi pratikler üzerine inşa edilmiştir. Ahlak; bireyin iyilik ve mutluluğunu, politika da toplumsal mutluluğu, erdemli bir topluluğu hedefler. Ahlak ile siyaset arasında özel alan ve kamusal alan açısından bakıldığında ahlak hem özel hem kamusal alanda olması gerekirken politika sadece kamusal alan için geçerlidir. Yani kamusal alan politik bir alandır ve özel alandan dışlanmıştır. Bu noktada politik alanın öznesi insandır ve insan sadece politik bir varlık olarak değil, aynı zamanda hem politik hem de ahlaki bir öznedir. CHP Sarıyer İlçe Başkanı etik ve ahlaki değerlerden uzak bir politika anlayışı sergilemekten mutluluk duyuyor. AK Parti’nin Sarıyer İlçe kongresine sayılı günler kala hazırlanan bu kaos ortamı tamamen AK Partilileri yıldırma politikasıdır. AK Parti’nin yeni ilçe yönetimiyle tekrardan güçlü olmasını ve sağlam adımlar atmasını içine sindireyemeyen CHP İlçe Başkanı terbiyesizliği ve edepsizliği yüzünden Sarıyer halkından özür dilemelidir. Tabii bu erdemlik onda varsa!” diye konuştu.

AK PARTİ SARIYER İLÇE KONGRESİ

KARDEŞLİĞİMİZİ PERÇİNLEYECEK

AK Parti Sarıyer İlçe Başkanlığı'nda kongre heyecanı başladı… Sarıyer’in sevilen işadamı ve siyasetçilerinden Başar Biberoğlu, AK Parti’nin Sarıyer’de tek yürek olduğunu ve 2 dönem seçim kaybetmiş bir parti olarak kongrede dostluk birlik, beraberlik ve sağduyu ile hareket edilmesi gerektiğini söyledi. Biberoğlu; “Birlik, beraberlik içinde Sarıyer’e hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

AK Parti Sarıyer’de delegelerin 14 Aralık 2014 tarihinde saat 15.00’da sandığa gideceğini hatırlatan Başar Biberoğlu, Sarıyer AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’a sonsuz destek verilmesi gerektiğini belirtti…

Yeni bir kongre sürecinin başlamasının heyecanı ve coşkusunu yaşadıklarını belirten Biberoğlu “AK Parti’nin ülke düzeyinde devam eden yükselişini gururla izliyoruz. Bu gurur tablosunu artık Sarıyer’de, Sarıyerliler olarak yaşamalıyız. 2023 hedeflerine koşan Türkiye’nin kaderini belirleyecek samimi ve dürüst bir ekip olarak, heyecan ve coşku içerisinde çok şeyler başaracağımıza inanıyorum. Sarıyer’e alnımızın akıyla hizmet vermek için Sarıyer AK Parti İlçe Başkanı Salih Bayraktar’ı hep birlikte desteklemeliyiz.” diye konuştu.

 


YORUMLAR
ak gençlik: 
""
başar başkan keşke ilçe başkanlığına aday olsaydın senden başkası kurtaramaz sarıyeri. akp çöküyor ama kimse görmüyo ne olcaz bilmiyorm böyle
29.10.2014 / 10:32