Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Boğazın Sultanları Sezona Törenle Başladı
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Boğazın Sultanları Sezona Törenle Başladı

Boğazın Sultanları Sezona Törenle Başladı
Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı, Yüksel Tutak'ın spordan sorumlu belediye başkan yardımcısı olduğu ilk sezona, Sarıyer meydanında düzenlenen görkemli bir törenle merhaba dedi.
15.09.2014 / 09:43


Sarıyer Belediyesi Bayan Voleybol Takımı, büyük bir destan yazarak üst üste aldığı şampiyonluklarla çıktığı ve son iki sezondur rakipleriyle kora kor mücadele ettiği 1. Lig’de 2014 – 2015 sezonuna Sarıyer meydanda düzenlenen görkemli bir törenle merhaba dedi.

Boğazın Sultanları, Sarıyer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nden Atatürk Anıtı önünde kurulan podyuma kadar halkın yoğun sevgi gösterileri altında yürüdü. Bando eşliğinde yürüyen korteje, Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç de eşlik etti.Başkan Genç: Bizim hedefimiz; her alanda örnek bir Sarıyer!

Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Bayan Voleybol Takımı oyuncuları, antrenörler ve teknik personelin podyuma çağırılarak halkla tanıştırılmasının ardından bir konuşma yapan Sarıyer Belediye Başkanı ve Sarıyer Belediyesi Spor Kulübü Onursal Başkanı Şükrü Genç, yerel yönetimlerden sadece asfalt dökmek, çöp toplamak gibi sıradan işler beklemenin çok eskilerde kaldığını belirtti. Asıl kazanımların o bölgenin halkının daha iyi koşullarda yaşaması, daha rahat bir ortamda barınması ve daha mutlu ve sağlıklı bir çevrede ikamet etmesi olduğunu ve bunun için çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Spora, sporcuya, Sarıyer’in çocuklarına ve gençliğine güzel bir gelecek kurmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacaklarını belirten Genç ayrıca; Sarıyer için, Sarıyer halkı için hemen hemen her konuda emeği geçmiş insanların unutulmaması gerektiğini söylediği konuşmasında, Kadın Voleybol Takımı’nın kuruluşundan itibaren emeği geçen herkesi kürsüye davet ederek teşekkür etti.Tiyatro, sinema ve dizi oyuncusu, sanatçı Hakan Bilgin’in esprili sunumuyla gerçekleşen sezon açılış töreni alana gerilen file eşliğinde oynanan ilginç bir voleybol maçıyla son buldu. Sarıyerli vatandaşlar, Boğazın Sultanları ve eski voleybolculardan Deniz Pulaş, Eylem Şenkal ve Ceylan Saner gibi ünlü simalardan oluşan iki karma takımın mücadelesi, alanı dolduran yüzlerce Sarıyerli tarafından ilgiyle seyredildi.