Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Adnan Ayber’in Yeri Doldurulamıyor
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Adnan Ayber’in Yeri Doldurulamıyor

Adnan Ayber’in Yeri Doldurulamıyor
Sarıyer Belediyesi’nden ayrılmasından bu yana kendi birimlerinde hiçbir şekilde yeri doldurulamayan ve yokluğu her alanda ciddi şekilde hissedilen, Sarıyer Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı Adnan Ayber’i vatandaşlar büyük bir özlemle arıyor.
27.08.2014 / 16:48


Vatandaşa sevgisi ve yakınlığı ile gönülleri kazanan ve yaptığı çalışmalarda hoşgörüyü ön planda tutan Adnan Ayber'i vatandaşlar özlüyor. Belediye’de de eksikliği dikkat çeken ve yeri kapatılamayan Adnan Ayber, hem halk arasında hemde siyasette değer odağı haline gelmişti. Adnan Ayber’in, CHP üyeleri ve halk tarafından benimsenen, sevilen, güvenilen biri olması da dikkat çekiyordu.

Adnan Ayber Sarıyer’deki, gerek öğretmenlik yaptığı yıllar gerekse 10 yıllık siyaset sürecinde, tüm Sarıyer halkına tarafsız bir hizmet sunduğu ve hizmeti aşkla, sabırla tamamladığı için unutulmaz bir sevgi kazandı. Sarıyer’de çok önemli proje ve hizmetlere imza atıp, katkıda bulunarak destek sunan Adnan Ayber, Sarıyer’e ve Sarıyer halkına adeta hizmet verme seferberliği yaptı.

Sosyal demokrat, halktan yana, yerel yönetim uygulamaları ile Adnan Ayber’in ismi Sarıyer halkı tarafından hala sıkça konuşuluyor.