Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - MiLLi TAKIMIN ŞEREFSiZ KALECiSi
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MiLLi TAKIMIN ŞEREFSiZ KALECiSi

MiLLi TAKIMIN ŞEREFSiZ KALECiSi
Galatasaray’ın, Fenerbahçe ile oynadığı Süper Kupa mücadelesinin penaltı atışları sırasında, Fenerbahçe’nin provokatif eylemlerde uzman ismi Volkan Demirel yine namussuzca ve haysiyetsizce bir hareketle Felipe Melo’nun üzerine atladı.
26.08.2014 / 03:49


Penaltı için topun başına gelen Felipe Melo meşin yuvarlağı dışarı gönderirken, penaltının kaçmasının ardından Volkan Demirel koştu ve Felipe Melo’nun üzerine zıpladı. Bu anın ardından Melo haklı bir şekilde Volkan’a tepki gösterdi.

Kabadayı ruhlu, Türk futbolunun çirkin yüzü, insanları evinden aldırmak ile tehdit etmesi ile tanınan bu adam, pozisyonun ardından da Felipe Melo’yu yaptığı hareketlerle açık bir şekilde tehdit etti ve bel altı hareketi ile de ne kadar namussuz ve haysiyetsiz olduğunu tescilledi.

Maç sonu açıklamaları ile birlikte de iyice ‘yerin dibine batan ve anasına avradına küfür ettiren’ bu MİLLİ kaleci, “Belediye gereksiz sokak köpeklerini zehirlesin. Yoksa olmayacak, bana kalacak bu iş. Ben de ceza alırım diye korkuyorum” şeklinde şerefsizce bir yorum yaptı.

Bilindiği üzere TFF, Sarıyer İlçesinin İstinye Mahallesi’nde hizmet vermekte… Bizde Sarıyer Yenigün Gazetesi olarak soruyoruz?.. Felipe Melo’nun yaptığı her hareket sonrasında eleştirilerini esirgemeyen TFF’nin, Beşiktaşlı gözüküp aslen Fenerbahçeli olan başkanı Yıldırım Demirören’in, Volkan Demirel’in yaptığı bu şerefsizce harekete vereceği tepkiyi merakla beklemekteyiz.


YORUMLAR
EMRE: 
"MELO"
ÖNCE GSLİ OLARAK BAKMAYIN HERŞEYE TAMAM VOLKAN HATALI VE FB DEN GİTMESİ LAZIM AMA MELONUN YAPTILARINA BAKIN DAHA ÖNCELERİNE ONDAN SONRA ŞEREFSİZ DİYİN GS Lİ YENİGÜNCÜLER
26.08.2014 / 15:23
umut yeşil: 
""
resmen şok geçirdim volkan cinsel organını tutup gösterince bi fenerli olarak ben utandım.
26.08.2014 / 09:45