Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Belediye Başkan Yardımcısı, İşçiden Çok Çalışıyor
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Belediye Başkan Yardımcısı, İşçiden Çok Çalışıyor

Belediye Başkan Yardımcısı, İşçiden Çok Çalışıyor
Mütevazılığıyla ve çalışkanlığıyla herkesin beğenisini toplayan Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, gece gündüz mesai başında.
22.07.2014 / 10:00


Sarıyer Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, “Sarıyer’de Kardeşlik ve Dostluğu inşa ettik. Sevgi ağaçları ektik ilçemize ve meyvelerini topluyoruz. Yetim hakkı yemedik, yedirtmeyiz. Mazlumun yanında, halkın hizmetindeyiz” dedi.

Sarıyerlilerin çok sevdiği, her düşüncenin ve siyasetin ortak noktasını bilen Sarıyer Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Tok, halkın sevgilisi oldu. Mütevazılığıyla ve çalışkanlığıyla herkesin beğenisini toplayan Tok, gece gündüz mesai başında.

Başardığı projeler ve halkla kurduğu samimi ilişki ile adından söz ettiren Mustafa Tok, Yoğun bir hizmet mesaisi harcıyor. Sabah herkesten önce Belediye’de olan ve akşam mesai bitiminde herkes ayrılırken mesaisine 19.00 - 20.00 lere kadar çalışmalarına devam eden Tok, mesai saatleri dışında bile çalışarak, Sarıyerlilere hizmet etmek için çaba sarf ediyor.

SARIYER’İ CANLANDIRMAYA KALKINDIRMAYA KARARLIYIZ

Kendini Sarıyerlilere sevdiren Mustafa Tok, çizdiği farklı siyaset profili nedeniyle de Sarıyer’de halk tarafından büyük takdir topluyor.

Mesai saatleri içindeki çalışmalarının yanı sıra mesai saatleri dışında da çalışmaya devam eden Tok, ‘Sarıyer’i canlandırmaya kalkındırmaya kararlıyız. Projelerimizi hayata geçirerek Sarıyerimizi, İstanbul’un yükselen yıldızı haline getireceğiz.’’ dedi.

Göreve başladığı günden bu yana bir gün bile tatil yapmayan Tok, hafta sonu da Sarıyerli vatandaşların sorunlarıyla meşgul oluyor.

KARDEŞLİK VE DOSTLUĞU İNŞA ETTİK

Görev yaparken ilk önce ulaşılabilir olmaya, hakka hakkaniyete hukuka ve Sarıyerlilerin gülen yüzü olmaya gayret gösterdiklerini ifade eden Tok, “Biz, Ustalık Dönemi için Sarıyerli vatandaşların büyük desteklerini alarak yeniden başkan seçilen Şükrü Genç’in ekibiyiz. Önceki dönem seçildikten sonra ilk iş olarak Sarıyer’de Kardeşlik ve Dostluğu inşa ettik.

Sevgi ağaçları ektik Sarıyer’imize ve meyvelerini topluyoruz. Yetim hakkı yemedik, yedirtmeyiz. Mazlumun yanında, halkın hizmetindeyiz.”
dedi.