Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başkan Genç, Anne ve Babaların Manevi Desteğini İstedi
Salih Bayraktar: </br>Gençlerimize Sahip Çıkalım Onları Bezdirmeyelim, Tüketmeyelim Aksine Hayata Bağlayalım
Çayırbaşı Mahallesi Muhtarı Bektaş İETT ve İBB’yi eleştirdi
“Küresel Siyasi Hegemonyanın Baronları Eninde Sonunda Diz Çökecektir”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başkan Genç, Anne ve Babaların Manevi Desteğini İstedi

Başkan Genç, Anne ve Babaların Manevi Desteğini İstedi
Şükrü Genç, Sarıyerli aileleri çocuklarının kötü alışkanlıklara bulaşmaları veya bulaştırılmaları ihtimaline karşı dikkatli olmaya çağırdı.
11.07.2014 / 09:43


Ramazan etkinlikleri çerçevesinde İstinye eski tersane alanında Sarıyerlilerle buluşan Yasin Yeşil ve Grup Revan, kemençe ve bağlama eşliğinde söyledikleri türkülerle alanı dolduran yurttaşlara müzik ziyafeti verdi. Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ve Başkan Yardımcısı İsmail Erdem, sanatçılara çiçek takdim etti.Başkan Genç: Çocuklarımızı uyuşturucu belasından kurtaracağız.

Sanatçı Yasin Yeşil’e çiçek takdim etmek ve teşekkürlerini iletmek için sahneye çıkan Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerli aileleri çocuklarının kötü alışkanlıklara bulaşmaları veya bulaştırılmaları ihtimaline karşı dikkatli olmaya çağırdı. Uyuşturucu belasına karşı açtıkları savaşı mutlaka kazanacaklarını söyleyen Başkan Genç, anne ve babalardan manevi destek istedi.Etkinlik alanını gezen Başkan Genç, vatandaşlarla sohbet etti. Stantları da ziyaret eden Başkan Genç, bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Genç daha sonra Tunca Derneği standında dernek yetkilileriyle yorgunluk çayı içti.