Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Muhafazakar İnce'den Ramazan da İçki Keyfi
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Muhafazakar İnce'den Ramazan da İçki Keyfi

Muhafazakar İnce'den Ramazan da İçki Keyfi
Yalova'nın çiçeği burnunda belediye başkanı Vefa Salman'ı da yanına alarak Gündoğan'a koşan Muharrem İnce, kişi başı geceliği bin lira olan Casa Costa adlı otele yerleşti.
03.07.2014 / 10:11


Tatilcilerin gözdesi Bodrum, şu günlerde sinek avlıyor. Ramazan nedeniyle vatandaşların tatillerini ertelemesi, Bodrum sahillerini de boş bıraktı. Türkbükü başta olmak üzere birçok beldede kuş uçmaz kervan geçmez bir görüntü ortaya çıktı. Plajlardaki şemsiyeler indirildi, şezlonglar kaldırıldı. Takvim'in haberine göre, Bodrum'un en ağır misafiri Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce oldu

Yalova'nın çiçeği burnunda belediye başkanı Vefa Salman'ı da yanına alarak Gündoğan'a koşan Muharrem İnce, kişi başı geceliği bin lira olan Casa Costa adlı otele yerleşti.

Bomboş plajlarda güneşlenip denize girdi; ince ince demlenmeyi de ihmal etmedi. Bira içerek serinleyen Muharrem İnce'nin o an aklında ne partisi vardı, ne Cumhurbaşkanlığı seçimleri ne de Ramazan...

Sahilde yorgunluk atan İnce'ye garsonlar bol bol içki servisi yaptı. Bira içerken görüntülenen fotoğraflarının yayınlanmasına sinirlenen Muharrem İnce, dün bir değişiklik yapmayı tercih etti.

Yakalanmaktan korktuğu için tekneyle açıldı. Vefa Salman ve diğer dostlarıyla sabah saatlerinde tekneye binen İnce, bu sayede gözden uzak kaldı. Ancak beldedeki vatandaşlar İnce ve Salman'a alkol almalarından dolayı tepki gösterdi. "Oruç tutmuyor olabilirler ama içki içmeleri hiç yakışık almadı" diyen vatandaşların yanı sıra pek çok kişi de İnce ve Salman'ı sanal alemden adeta topa tuttu.

Ramazan'ın başından beri oruç başına vurduğu için mi Meclis'e gelmiyorsun, yoksa Bodrum'da mısın sen Muhafazakâr Muharrem?

Osmanlıda gâvurlar Ramazan'da Müslüman'a saygıdan dışarıda hiçbir şey yemezlermiş. Sen içiyorsun, kimlerdensin? Adamlar Ramazan'da bira içmek istiyormuş; alanen Şimdi anladın mı neden bu ülkede CHP iktidar olamıyor. CHP'nin neden 90 sene laiklik diye kavga ettiklerini Muharrem İnce sayesinde anladık. Deniz Baykal'ı kopya eden sıradan ikinci sınıf bir adam. İnce'nin Ramazan ayında sahilde biralı görüntüsünü izledikten sonra CHP'den iyicene tiksindim. Muharrem İnce değil bence Muharrem Kalın olmalı bu vekilin adı soyadı.Kılıçdaroğlu Aç Artık Gözünü...

CHP'nin Yalova Milletvekili Muharrem İnce, ne yoğun gündemi, ne parti çalışmalarını ne de Ramazan'ı tanıdı! Vefa Salman'la birlikte Bodrum'da tatile koştu, serinlemek için de bol bol alkol aldı.

Gözde tatil beldesi Bodrum, Yalova Milletvekili ve CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ile Yalova'nın çiçeği burnunda Belediye Başkanı Vefa Salman'ı ağırladı. Cumhurbaşkanlığı seçimleri başta olmak üzere yoğun ülke gündemini umursamayan İnce, parti çalışmalarına da katılmayıp soluğu Bodrum'da tatilde aldı.

Vefa Salman ile birlikte Gündoğan Moon Beach'de bol bol güneşlenen İnce, serinlemek için de bira içti. İnce ve Salman'ın Ramazan'da alkol almaları pek çok kişi tarafından yadırgandı. İnce ve Salman'ı tanıyan bazı vatandaşlar, alkol almalarına tepki gösterdi.

"Herkesin inancı kendine ama Ramazan'da halka açık bir yerde bir milletvekilinin içki içmesi doğru bir şey değil" diyen vatandaşlar, her ikisinin de görevlerinin başında olması gerekirken tatil yapmalarını da eleştirdi.