Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AK Parti’ye Büyük Güç Katacaklar
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AK Parti’ye Büyük Güç Katacaklar

AK Parti’ye Büyük Güç Katacaklar
Asil listede bulunan isimlerin arasında en dikkat çeken yöneticiler hiç kuşku yok ki İlhan Bal ve Serkan Torun olarak görülüyor.
18.06.2014 / 21:47


AK Parti Sarıyer İlçe Yönetimi açıklandıktan sonra tüm gözler listede ilk 30 kişiye çevrildi.

Asil liste de bulunan isimlerin arasında en dikkat çeken yöneticiler ise hiç kuşku yok ki İlhan Bal ve Serkan Torun olarak görülüyor.

Siyasette yıpranmamış bir geçmişleri olan bu iki isim ayrıca Sarıyer’de çok tanınan ve sevilen kişiler olarakta büyük önem arz ediyorlar. Saadet Partisi’nde İlçe Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan mali müşavir İlhan Bal’ı sokakta çoğu insan Saadet Partili olarak bilmezdi. Siyaseti diline dolayan bir zihniyetin parçası olmaktan sürekli kaçan bir duruşu var. Halkla kurduğu iletişimlerde daima hayır işlerinde ve insani çalışmalarla vatandaşlar arasında konuşulur ve onun yanında olan insanlar yalnızca dostluğu ve hayırseverliliği neticesiyle onu severler. Bu açıdan baktığımızda halk nezdinde AK Parti’nin yeni yönetim listesinde en önemli isim kuşkusuz İlhan Bal olacaktır ve partiye AK Partili olmayan bir çok vatandaşı kazandıracaktır.

Serkan Torun artık yöneten insan konumunda

Bir diğer isim ise Sarıyer gençliğinin çok sevdiği Serkan Torun… Ak Parti, Sarıyer’de bu güne kadar vermiş olduğu en önemli ve en doğru karar olarak kamuoyundan takdir topluyor. Sarıyer Spor Kulübü’nde iki ayrı dönemlerde başarıyla yöneticilik yapan ve bu doğrultuda yöneten insan profili açısından büyük tecrübe edinen Serkan Torun siyasette yeni ve taze kan olarak AK Parti’ye ciddi katkılar sağlayacaktır. Sarıyer gençliğini yakından tanıyan ve Sarıyer’in her noktasına hakim olan Torun, teşkilatlanma adına atılacak adımların da en önemli parçası olacağı daha şimdiden konuşulmaya başlandı.

Kısacası AK Parti’nin yıllardır Sarıyer’de oluşturamadığı yüksek enerji ve insanlar arasında köprü olmayı sağlayacak bir yöneticilik anlayışı bu iki isim sayesinde artık sorun olmaktan çıkabilir.