Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Görev Dağılımı Yapıldı
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Görev Dağılımı Yapıldı

Görev Dağılımı Yapıldı
Sarıyer Spor Kulübü 25.05.2014 Pazar Günü Olağan Genel Kurulda Seçilen Saffet Akkoyun Başkanlığında Yönetim Kurulu İlk Toplantısını Yaptı. Toplantıda Görev dağılımları yapıldı.
03.06.2014 / 12:47


Sarıyer Spor Kulübü 25.05.2014 Pazar Günü Gerçekleşen Olağan Genel Kurulda Seçilen Saffet Akkoyun Başkanlığındaki Yönetim Kurulu İlk Toplantısını Yaptı.Yapılan İlk Toplantıya Mazeretini Bildiren Muammer AKINCI, Bayhan Yazgan ve Adnan Bağrıaçık Katılmadı.

Sarıyer Spor Kulübü Saffet Akkoyun Başkanlığındaki ilk Yönetim Kurulu toplantısında Yönetim Kurulu Görev Dağılımlarını Bir Basın Bildirisi Yayınlayarak Aşağıdaki listede görüldüğü üzere açıkladı.

SARIYER SPOR KULUBU GÖREV DAĞILIMI VE GENEL MENAJER ANLAŞMASI ‏

30.05.2014 tarihinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımı yapılmış olup

Hakan ŞENGÜL Başkan Vekili

Gökan ZEYBEK As Başkan ( İdari )

Şener FINDIK As Başkan ( Mali )

Tahsin Fırat ÇELİKEL As Başkan ( Tesis.Sosyal ve Proje Geliştirme )

Ferhat GÖÇER As Başkan ( Federasyon Temsilcisi )

Ahmet AKPINAR Genel Sekreter

Cemal SARIHAN Genel Kaptan

Mustafa MORGÜL Sayman

Bayhan YAZGAN İl Spor Müdürlüğü Temsilcisi

Atilla GÜNORTA Amatör Şube ve Altyapı Sorumlusu

Adnan BAĞRIAÇIK Sağlık İşleri Sorumlusu

Habil KIYMET Dış İlişkiler Sorumlusu

Muammer AKINCI Taraftar Sorumlusu

Bayram Ali KOÇOĞLU Basın Sözcülüğüne getirilmiştir.

Aynı Gün Yapılan Yönetim Kurulu Toplantısında Kulübümüzün 2014-2015 Yılları arasında başarılı bir çalışmanın ne şekilde yapılabileceği konusunda zamanı ve bilgisi itibarı ile transfer görüşmelerini, teknik heyeti ve genel menajeri oluşturacak kadro başkan ve yönetimindeki Hakan Şengül, Ahmet Akpınar, Cemal Sarıhan ve Bayram Ali Koçoğlu görevlendirilmiştir. Bu Heyet Derhal Toplanarak Hızlı Bir Şekilde Genel Menajer arayışlarını hedefimize en uygun olan ve Başarısı Spor Kamuoyu tarafından yakinen bilinen Büyük Şehir Belediye Sporu Amatör Kümeden Alıp Süper Lige Kadar Taşıyan Kamil Dizar üzerinde İttifakla karar kılınarak anlaşma imzalanmıştır. Almış olduğumuz bu karar takımımız için en olumlu ve bizi başarıya götüreceğine inandığımız bir karar olduğunu düşünüyoruz, Çünkü hedefimiz başarılı ve keyifli bir sezon sonunda taraftarlarımızla ile birlikte mutlu sona ulaşmaktır. Hiç vakit kaybetmeden Kamil Dizar ile peş peşe toplantılar yapılarak teknik heyet için bu sezon bizi başarıya götürecek ekibin tespiti için çalışmalar başlatılmıştır. Bu Çalışmanın neticesi siz sayın basın mensupları ile paylaşılacak ve imza günü mutlaka beraber olacağız Saygılarımla.

Sarıyer Spor Kulübü Basın Sözcüsü

Bayram Ali Koçoğlu