Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoglu: Salih Bayraktar Sarıyer’e güç katacak
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoglu: Salih Bayraktar Sarıyer’e güç katacak

Başar Biberoglu: Salih Bayraktar Sarıyer’e güç katacak
AK Parti’nin Sarıyer’deki kilit ismi Başar Biberoğlu, AK Parti’nin yeni ilçe başkanı Salih Bayraktar’ı gazetemize değerlendirdi.
11.05.2014 / 12:46


AK Parti’nin Sarıyer’deki kilit ismi Başar Biberoğlu, AK Parti’nin yeni ilçe başkanı Salih Bayraktar’ı gazetemize değerlendirdi.

Biberoğlu yaptığı açıklamada “Eski ilçe başkanımız Hüseyin Özdemir’e yapmış olduğu hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz. Bu bir bayrak yarışıdır, başarılı olan arkadaşlar bir üst düzey göreve nasıl getiriliyorsa, başarısız olanlarda görevlerinden alınarak o koltuğa ve dolayısıyla halkımıza daha iyi hizmet edecek arkadaşlarımıza hak ettikleri koltuklar teslim ediliyor... Vatandaşlarımız şunu iyi bilsin, AK Parti’de hiç kimse oturduğu koltuğu tapulu olarak ele geçirmiyor. Belli bir zaman diliminde verilen görevler, şartların ve yeni stratejilerin ışığında değişerek kurumlara daima taze kan olarak enerji vermektedir. Sarıyerimiz maalesef AK Parti çatısı altında bulunmuyor. Kısa bir zaman önce yerel seçimlerde ilçemiz adına büyük üzüntü yaşadık. Gönül isterdi ki eski ilçe başkanımız Hüseyin Özdemir istifa ederek görevini iade etsin fakat Özdemir istifa etmeyince teşkilattan sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Süleyman Soylu, Hüseyin Özdemir’i görevden aldı. Yerine ise yeni ilçe başkanı olarak tüm Sarıyerlilerin çok sevdiği Salih Bayraktar’ı atadı” dedi.

Salih Bayraktar Sarıyer’e güç katacak

Yeni ilçe başkanı Salih Byraktar’ı överek sözlerine devam eden Biberoğlu “Salih Bayraktar’ın iyi bir Sarıyerli oluşu büyük bir avantaj. Bununla birlikte başarılı bir iş adamı olan yeni ilçe başkanımız Sarıyerli vatandaşlarında çok sevdiği ve kendilerinden biri olarak gördükleri bir isim. Sarıyer’deki teşkilatımıza büyük güç katacağından şüphem yok. Sevgili ilçe başkanımız tüm plan ve programlarını bundan böyle Sarıyer için yapacak ve bizlerde kendisine sonuna kadar destek çıkacağız” dedi. Biberoğlu sözlerini “İnanıyorum ki, AK Parti olarak Sarıyer’de kaybettiğimiz güç ve enerjiyi kısa sürede tekrar elde edeceğiz ve güzel günlere birlikte yürüyeceğiz” diye noktaladı.