Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Beyaz Martı Beraberliğe Sevindi
Milyonlarca emekliye müjde...
Hükümetten 'Dolar' Açıklaması
Yeniköy'de Feci Kaza

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Beyaz Martı Beraberliğe Sevindi

Beyaz Martı Beraberliğe Sevindi
Sarıyer kendi evinde oynadığı Dardanelspor mücadelesinde sahada varlık gösteremedi. Rakibi karşısında 1-1 berabere kaldı.
28.04.2014 / 09:03


Sarıyer kendi evinde oynadığı karşılaşmada düşme potasındaki Dardanelspor ile 1-1 berabere kaldı. Rakibi karşısında sahada pek bir varlık gösteremeyen Sarıyer, ligin bitmesine 2 hafta kala aldığı bir puanla kümede kalmayı garanti etmiş oldu.

Sezon başından beri bir türlü istikrar sağlayamayan Beyaz Martılar, Türkiye liglerinde bir ilki gerçekleştirerek bir sezon içinde 4 teknik direktör değiştirdi ve ligin son iki haftasına kadar da kümede kalma mücadelesi verdi.

Sarıyer: 1 - Dardanelspor: 1

Stat: Yusuf Ziya Öniş

Hakemler: Öner Fırat, Ata Yıldırım, Nevzat Teker

Sarıyer: Kılıç Arslan, Emre Karaman, Hamza, Bünyamin (Dk. 88 Melih Rahman), Yunus Emre, Cemre, Emre Bayraktarbaşı, Murat Hacıoğlu (Dk. 72 Ömer), Hakan, Serhat, Feridun

Dardanelspor: Erdi, Atınç Nukan, Safa (Dk. 65 Nuri Fatih), Uğur, Ensar Enes (Dk. 90 Hakan), İlker, Umut, Yusuf (Dk. 36 İlhan Faruk), Yasin Mert, Taner, Murat

Goller: Dk. 27 Hamza (Sarıyer), Dk. 40 Yasin Mert (Dardanelspor)

Sarı kartlar: Dk. 14 Umut, Dk. 84 Uğur, Dk. 86 İlhan Faruk (Dardanelspor), Dk. 71 Cemre, Dk. 72 Hamza, Dk. 76 Serhat, Dk. 78 Hakan, Dk. 90+2 Feridun (Sarıyer)