Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - FUTBOLCULARIN OYUNCAĞI OLDUK !...
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

FUTBOLCULARIN OYUNCAĞI OLDUK !...

FUTBOLCULARIN OYUNCAĞI OLDUK !...
Pazar günü İnegöl’de gerek hava olarak gerekse sahanın zemini olarak futbol oynamak için gayet mükemmel bir ortam vardı.
23.04.2014 / 12:12


Pazar günü İnegöl’de gerek hava olarak gerekse sahanın zemini olarak futbol oynamak için gayet mükemmel bir ortam vardı.

Sarıyer’li futbolcuların üzerindeki isteksizlik ancak bahar yorgunluğu ile ifade edilir. Hani şu lanet olası 4 hafta bir an önce bitse de kurtulsak havasındaydı hepsi.

Sorumluluk sahibi yönetim kurulundaki kişiler skor tabelasına yansıyan hezimetin mazereti olarak dört adet oyuncumuzun kart cezalısı olmasını gösterilebilirler. Ancak ne kadar doğru bir tanı oturup kendilerine bir sormaları lazım.

Bir Japon işadamına yükselen Japon sanayi ve ekonomisinin nedeni sorulduğunda verdiği cevap aslında tam da bizim yöneticilere söylenmiş gibi.

Diyor ki Japon işadamı “Biz başarısızlıkları geçerli mazeretlerle açıklamaya çalışan kişilerle çalışmayız.”

Sarıyerli futbolcuların Ismarlama hocalarını haftalardır dikkatle izliyorum. Yedek kulübesinin önündeki kendi alanını çevreleyen çizginin önünde maç boyunca ellerini kavuşturmuş şekilde maçı izliyor. Oyuna en ufak bir katkısı oyuncularla en ufak bir diyaloğu yok. Yedek kulübesindeki yardımcısı ondan daha faaldi. Biz bunun bir örneğini Erdem Acar-Tevfik Gelgeç ikilisinde yaşamıştık.

Teknik Direktör Bahattin Güneş'in İnegöl maçında bir duruşu vardı ki sanırsın 42T otobüsünü bekliyor.

Kimse güvenmesin 32 puana ve Sarıyer düşmez diye. Sarıyer'le birlikte matematiksel olarak Kırklarelispor ve Tokatspor’un bile küme düşme tehlikesi var. Aşağıda kümede kalma mücadelesi veren 6 takımın kalan maçları var. Sarıyer’in düşmeme mücadelesi veren 2 takımla maçı var.Bu hafta kendi sahamızda Dardanelspor’dan mutlaka üç puan almak zorundayız. Alacağımız üç puan ile Dardanelspor düşmesi kesinleşen ilk takım olur ama kalan iki maçımızdan sıfır puan almamız diğer takımların aldıkları puanlara göre düşecek iki takımdan birinin Sarıyer olması ihtimalini peşinden getirmekte. O sebeple Konya da takımın arkasında taraftar desteğinin mutlaka olması şart diye düşünüyorum. İnşallah bu hafta sonu grupta alınan sonuçlar bizim küme düşme stresinden kurtulmamızı sağlayacak nitelikte olur.

Mayıs ayında seçimli Genel Kurul var. İnşallah yeni gelecek Yönetim Kurulu üyeleri futbolcuların oyuncağı olmayacak kişilerden oluşur ve bir yıl daha küme düşme stresi yaşanmayacak bir takım kurulur.

 


YORUMLAR
Ender Uluocak: 
"futbolu bilmeyen adamlar"
kulüp kayyuma gitmesine ramak kala ibrahim amcanın alelacele hazırladığı yönetim listesinin icraatlarını ondan sonra gelen kimse yapamadı. Parayı bol bulan bir taraflarına sürdü parası olmayan son haftalara kadar kümede kalma stresi yaşattı. Bu nedemek biliyormusunuz. İbrahim amcadan bu yana futbolu transferi bilen bir allahın kulu gelmedi bu kulübe demek.
25.04.2014 / 08:30