Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - AKP'DE SKANDAL
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

AKP'DE SKANDAL

AKP'DE SKANDAL
30 mart seçimleri öncesi, AK Parti'den Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı olan Salih Güzel ve AK Parti Eski Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Erbaş birbirine girdi.
22.04.2014 / 22:35


30 mart seçimleri öncesi, AK Parti'den Sarıyer Belediye Başkan Aday Adayı olan Salih Güzel ve AK Parti Eski Yönetim Kurulu Üyesi Necmi Erbaş birbirine girdi.

Yenigün Gazetesi olarak edindiğimiz bilgiye göre, bu iki ismin kapışmasında yaklaşık 10-15 yıl önce Necmi Erbaş'a ait olan bir binanın yıkılması olayının tekrardan gündeme gelmesi var. Öfkeli iki akp'li birbirlerine önce küfür etti. Necmi Erbaş'ın bu geçmiş olay yüzünden Salih Güzel'i suçladığı ve tepki gösterdiği bildirildi. Suçlamaların sözlü sataşmaya dönüşmesi üzerine Salih Güzel'in yanında bulunan arkadaşları, Necmi Erbaş'a vurmaya başladı. Erbaş'ta yediği yumrukların şokunu atlatıp karşılık verince yumruklar havada uçuştu... Dakikalarca süren yumruklu, küfürlü kavga çevrede bulunan insanların araya girmesiyle son buldu. Salih Güzel'in kavga esnasında önce vurmaya teşebbüs ettiği fakat darbe yememek için kendini koruduğu ve yanındaki arkadaşlarını kavgaya sürdüğü gelen bilgiler arasında. Bu olayla ilgili görüşlerine başvurduğumuz AK Partililer ise resmen isyan ettiler.

Sarıyerli AK Partililer konuyla ilgili "Böyle rezillik olmaz, seçimi zaten skandal sonuçla kaybettik birde bu terbiyesizlerin ilçemizde partimizi ele güne rezil etmesini izliyoruz. Sarıyer İlçe Başkanlığı'nın atanmasıyla alakalı bir kavga olduğunu düşünüyoruz. Resmen rant kavgası, yazıklar olsun. Başbakanımıza ayıp ediyorlar, partimizi yerin dibine soktular" diyerek büyük tepki gösterdiler.

 


Etiketler: AKP'DE SKANDAL