Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Devir Teslim Töreni Yaparak Bayrağı Devredeceğim
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Devir Teslim Töreni Yaparak Bayrağı Devredeceğim

Devir Teslim Töreni Yaparak Bayrağı Devredeceğim
Sarıyerlilerin çok sevdiği ve saygı duyduğu başarılı devlet adamı Sarıyer Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, gazetemizi ziyaret ederek duygu ve düşüncelerini tüm samimiyetiyle bizlere aktardı.
15.04.2014 / 22:36


Sarıyer Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Adnan Ayber, gazetemizi ziyaret ederek önemli açıklamalarda bulundu. Sarıyerlilerin çok sevdiği ve saygı duyduğu başarılı devlet adamı duygu ve düşüncelerini tüm samimiyetiyle bizlere aktardı. Ayber yaptığı açıklamada “Sarıyer Belediyesi’nde bulunmuş olduğum görev artık son bulmaktadır. Yerime başkan yardımcısı olarak gelecek arkadaşımı bekliyorum. Devir teslim töreni yaparak bayrağı devredeceğim” dedi.Adnan Ayber, gazetemizi ziyaret ederek Yenigün Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre Güner’e açıklamalarda bulundu. Ayber yaptığı konuşmada “2004 – 2009 döneminde Sarıyer’de 5 yıl muhalefet olarak meclis üyeliği yaptım. 2009 - 2014 dönemimde de iktidar olarak meclis üyeliği görevinde bulundum. Bu süre zarfında Sarıyer halkından büyük destek gördüm ve bunu her yerde söylüyorum. Sarıyer halkı belki benim hak etmediğim kadar büyük görevleri, büyük onurları bana verdi. Bu benim ömrümün sonuna kadar taşıyacağım en büyük onurdur. Ben daha önce de Sarıyer’de öğretmen olarak 19 sene görev yapmıştım. Gerek 19 yıllık sürecim, gerekse 10 yıllık siyasetteki sürecim hayatımdaki en güzel yıllar, en güzel dönemler olmuştur. Bundan sonra kalan ömrümün sonuna kadar Sarıyer halkının yanında olmaya ve her platformda hizmet etmeye devam edeceğim” dedi.

BU BÜYÜK BAŞARIDA BAŞKANIMIZ ŞÜKRÜ GENÇ ASLAN PAYINI ALAN KİŞİDİR

Sözlerine devam eden Ayber “Bugün geldiğimiz noktada Sarıyer halkının, Sarıyer Belediyesi’nin çıtasını bu kadar yükseğe taşınmasında büyük önemi vardır. Ayrıca makam, koltuk ayırt etmeksizin tüm belediye çalışanlarının da ciddi emeklerini göz ardı edemeyiz. Yolu süpüren çöpçünün, kamyondan tuz atan işçinin, telefonda alo diyen çağrı merkezindeki görevlinin, müdürün, başkan yardımcısının ve tabii ki Şükrü başkan’ın… Bu büyük başarıda başkanımız aslan payını alan kişidir. Ama herkes bu çıtanın yükseltilmesinde katkı sunmuştur. Emeği geçen herkese ve bize güvenen Sarıyerlilere teşekkür ediyorum. Ayrıca Sarıyer’deki yerel basın da üzerine düşen görevleri yapmaya çalışmıştır. Bu bağlamda Sarıyer’deki yerel basının yaptıklarını çok önemsiyorum. Onların uyarılarını çok önemli buluyorum. Mutlak surette basın olmazsa olmaz diyorum. Sivil toplum kuruluşlarının, muhtarlarında bu süreçte çok büyük emekleri vardır. Bize güvenen, bize inanan, bize katkı sunan ve bu çıtanın buraya gelmesine destek veren herkese teşekkür ediyorum” diye konuştu.

BAYRAĞI DEVREDİYORUM

Adnan Ayber sözlerini “Bu dolu dolu ve onurlu 10 yıllık sürecimi burada noktalıyorum. Hizmet bayrağını yeni arkadaşlarımıza, daha ileriye taşıyacaklarına inanarak devir etmenin huzurunu yaşıyorum. Bana düşen her yerde her türden görev sorumluluğumu sürdürmektir. Bende bunun için tüm halkımıza söz veriyorum. Artık yerime gelecek arkadaşımı bekliyorum, nöbeti kendisine teslim ederek ayrılacağım” diye noktaladı.