Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - TARAFTAR ÖZÜR DİLEDİ
İki Yeni Karakol Hizmete Açıldı
Motosikletlinin Sıkıştırdığı Otomobil Bariyerlere Ok Gibi Saplandı
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

TARAFTAR ÖZÜR DİLEDİ

TARAFTAR ÖZÜR DİLEDİ
Sarıyer-Gaziosmanpaşa müsabakasını izlemeye gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerli taraftarlar tarafından tatlı bir sürprizle karşılaştı.
13.04.2014 / 23:19
Sarıyer-Gaziosmanpaşa müsabakasını izlemeye gelen Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, Sarıyerli taraftarlar tarafından tatlı bir sürprizle karşılaştı. Geçtiğimiz aylarda Sarıyer taraftarı, takımın aldığı başarısız sonuçların sebebi olarak gördükleri Şükrü Genç’i protesto etmiş ve büyük tepki göstermişti. Bugün oynanan kritik maç sonrası ise Sarıyerli taraftarlar hata yaptıklarını söyleyerek hep birlikte özür dilemek için Şükrü Genç’e tezahüratta bulundular. Şükrü Genç’in de kendilerine sıcak yaklaşmasından sonra, Sarıyer tribün liderleri protokol tribününe gelerek Şükrü Genç’e çiçek verdiler ve geçmişte yaşananlardan dolayı özür dilediler.BAŞKAN GENÇ: SENEYE ŞAMPİYONUZ

Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç ise taraftarlara seslenerek “sizlere söz veriyorum seneye Sarıyerimiz şampiyon olacak. Camiamız her zaman birlik ve beraberliğini göstermeli. İyi günler olduğu gibi kötü günler de yaşadık fakat artık tek hedefimiz seneye takımımızı şampiyon yapmaktır” diye konuştu.