Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Onbinlerce Galatasaray Taraftarı Bugün İstinye’ye Çıkarma Yapacak
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı
Atamızı Özlemle Anıyoruz 1881-193∞

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Onbinlerce Galatasaray Taraftarı Bugün İstinye’ye Çıkarma Yapacak

Onbinlerce Galatasaray Taraftarı Bugün İstinye’ye Çıkarma Yapacak
Sarı-Kırmızılılar’ın bugün saat 15:00’te İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu’nda toplanarak, TFF’nin İstinye’deki merkez binasına yürüyeceği bildirildi.
12.04.2014 / 00:56


Sarı- Kırmızılılar, Demirören’in derbi sonrası Melo hakkındaki sözlerini protesto etmek için bugün TFF’ye yürüyecek. Trabzonsporlular’ın da yürüyüşe katılma ihtimali bulunuyor.

Galatasaraylı taraftarlar, Türkiye Futbol Federasyonu’na (TFF) protesto yürüyüşü düzenleyecek. Taraftar grubu ultraslan’ın internet sitesinde yer alan duyuruda, Sarı-Kırmızılılar’ın bugün saat 15:00’te İTÜ Ayazağa Metro İstasyonu’nda toplanarak, TFF’nin İstinye’deki merkez binasına yürüyeceği bildirildi. Sarı-Kırmızılı taraftarların TFF Başkanı Yıldırım Demirören’in Fenerbahçe derbisi sonrası yaptığı açıklamalara tepki olarak federasyon binasına yürüyeceği öğrenildi. Bu arada Trabzonsporlu taraftarların da, Galatasaray’a gönül verenlerle iletişime geçerek, bu etkinliğe katılma durumlarını sorduğu öğrenildi. Galatasaray cephesi bu fikre gayet sıcak bakıyor.“BU, ASLINDA ORTAK DAVA”

Eğer Bordo-Mavililer de organize olursa, bugünkü yürüyüş tahmin edilenden çok daha büyük bir kalabalıkla gerçekleşebilir. Zira Trabzonsporlular’un, "Bu alında ortak bir dava. Federasyona karşı birleşmeliyiz" yönünde görüş belirttiği bildirildi. Futbolseverler bu yürüyüşle ilgili olarak internet siteleri ve Twitter üzerinden organizasyon çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.