Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Pamir'in cesedi komşu evin havuzunda bulundu
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Pamir'in cesedi komşu evin havuzunda bulundu

Pamir'in cesedi komşu evin havuzunda bulundu
Zekeriyaköy'de kaybolan 3,5 yaşındaki Pamir'in cesedi komşu evin havuzunda bulundu.
05.04.2014 / 23:14
Zekeriyaköy'de kaybolan 3.5 yaşındaki Pamir Dikdik'in cesedi bulundu. Pamir'in yan bahçenin havuzuna düşüp boğularak öldüğü öğrenildi.

Pamir'den Kötü Haber Saat 14.40 sıralarında geldi. Yan villanın havuzunu kontrol eden dalgıçlar küçük çocuğun cesediyle karşılaştı. Kötü haber Pamir'in ailesi kadar çalışmalara katılanları yasa boğdu. Küçük çocuğun cesedi havuzdan çıkarılarak bekleyen ambulansa konuldu.

KORKUNÇ İDDİA

Zekeriyaköy'de minik Pamir'in ölüm haberinin duyulmasıyla ailesi feryat etti. Acı haberin duyulmasıyla Pamir'in yakınları cesedin bulunduğu havuzun başına akın etti. Burada torununu son kez gören baba anne gözyaşlarına boğuldu. Torunun cansız bedenine son kez sarılan babaanne, uzun süre ağladı.  Pamir'in bir yakını ise ayın havuzda dün de arama yapıldığına dikkat çekerek, "Bu çocuk sonradan atılmış buraya" iddiasında bulundu.Kaybolduktan 30 saat sonra ölü olarak bulunan Pamir'in anne ve babası ile arama ekibine katılan gönüllü vatandaşlar, cesedin çıktığı havuzun dün arandığını söylemeleri akıllara "öldürülüp sonradan mı havuza atıldı?" iddialarını gündeme getirdi.

VİLLANIN ETRAFI ÇEMBERE ALINDI

Pamir'in bulunduğu evin etrafı kontrol altına alındı. Yetkililer olay yeri inceleme ekipleri havuz ve etrafında araştırma yapıyor. Jandarma villa etrafını çembere aldı. Yetkililer dışında kimse olay yerine yaklaştırılmıyor. Baba Serdar Dikdik ise bu sabah kurtarma ekiplerine oğlunun ayağında ayakkabı bile olmadığını bu nedenle yakın çevrede aranması gerektiğini söylemiş, "Bu mahalleden çıkacak" demişti.