Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer’de herkes sustu, Yenigün Gazetesi konuştu
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer’de herkes sustu, Yenigün Gazetesi konuştu

Sarıyer’de herkes sustu, Yenigün Gazetesi konuştu
Sarıyer Belediye Başkanlığı seçimi için aylardır attığı manşetlerle gündemi sarsan gazetemiz, yaklaşık 4 ay önce CHP’li Şükrü Genç’in açık farkla önde olduğunu, siz değerli okuyucularımızla paylaşmıştı.
02.04.2014 / 11:54


Sarıyer Belediye Başkanlığı seçimi için aylardır attığı manşetlerle gündemi sarsan gazetemiz, yaklaşık 4 ay önce CHP’li Şükrü Genç’in farkla önde olduğunu, siz değerli okuyucularımızla paylaşmıştı. Şubat, Mart ve Nisan sayılarımızda seçim sonuçlarını resmen ortaya döktük. Sarıyer’in her yerine hakim olan ekibimiz, yaptığı kamuoyu araştırmalarıyla farkını bir kez daha kanıtlamış oldu. Şükrü Genç’in Sarıyer’de belediye başkanlığını rahat kazanacağını yazdığımızda, AK Partili kesimden gelen tepkileri ve eleştirileri hoş karşılamamız gerekiyordu ve bizde böyle yaptık. Fakat seçimden önce bizim araştırmalarımızı dikkate almayıp aksine kibirli davranışlarla karşılık veren ve seçim sürecinde gerekli pozitif enerjiyi halka yansıtamayan Sarıyer’den sorumlu AK Partili yöneticilerin başarısızlığı uzaklarda değil, kendilerinde aramaları gerekmektedir...

Ne Yazdıysak O… AK Parti Çöktü, CHP Yükseldi

Sivaslı Selami Uzun’un adaylığı kesin olarak açıklanması beklenirken, bazı entirikalarla son anda Sedat Özsoy isminde karar kılınması Sarıyer’de yaşayan 35 bin Sivaslı seçmeni kızdırmıştı. Bizde bu haberi manşetimize taşımıştık. Ardından yaptığımız araştırmalarda AK Parti’nin çöktüğünü, CHP’nin yükseldiğini tespit etmiş ve bu haberi kapak sayfamızda okuyucularımızla paylaşmıştık. Son olarak ise seçimden 1 hafta önce çıkan gazetemizin manşetinde “Sarıyerlilerin başkanı Şükrü Genç” vardı. Seçimin nabzını böylesine yoğun ve istikrarlı takip etmenin sonucunda haberlerimizin başarısını sizlerle paylaşıyoruz. Seçimden aylar önce yaptığımız araştırmaların doğru çıkması, siz okuyucularımıza verdiğimiz kaliteli hizmetin göstergesidir. Son olarak belirtmek istiyoruz; Sizlere daima doğru, tarafsız ve ilkeli haberler sunan Sarıyer Yenigün Gazetesi’nin tüm çalışanları sizlere vermiş olduğu hizmetten dolayı gurur duyuyor. Yenigün Gazetesi sizden aldığı güçle farkını her zaman hissettirmeye devam edecektir.

İŞTE SEÇİMDEN ÖNCE ÇIKTIĞIMIZ SON 3 SAYI’NIN MANŞETLERİ…