Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyerlilerin Başkanı Şükrü Genç
Sarıyer'de Ambulansa Çarpan Araç Takla Attı: 2 Yaralı
Halkın Teveccühü Her Geçen Gün Artıyor...
2019'da Sanayiciye Destek Yağacak

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyerlilerin Başkanı Şükrü Genç

Sarıyerlilerin Başkanı Şükrü Genç
Sarıyerliden aldığı enerji ve sevgi ile başarılara imza atan CHP Sarıyer Belediye Başkanı ve adayı Şükrü Genç, iç ve dış muhalefet karşısında güç kazandı.
28.03.2014 / 15:48


Yerel seçime sayılı günler kala tüm Türkiye’de olduğu gibi Sarıyer’de de nefesler tutulmuş durumda. Sarıyer’de, 30 Mart yerel seçimlerinin en güçlü adayı CHP’li Şükrü Genç gittiği her mahallede “Halkın Başkanı” sloganlarıyla karşılanıyor. Sarıyer’in mahallerini karış karış gezerek vatandaşlarla buluşan Şükrü Genç, “En Büyük Başkan Bizim Başkan” sloganları ve tezahüratları eşliğinde binlerce kişi tarafından karşılanıyor.Belediye hizmetlerinin yanı sıra insani ilişkilerini de üst düzeyde tutması Şükrü Genç’e sevgiyi artırdı.

Her kesime ve inanca eşit davranan Başkan Şükrü Genç

Belediye Başkanlığı makamının havasına girmeyen, kimseyi küçümsemeyen, hor görmeyen ve kendisine ulaşan herkese sevgiyle, saygıyla yaklaşan Şükrü Genç ektiklerini biçiyor. Her zaman halkın içinden biri olmaya gayret eden ve halktan aldığı güç ve sorumluluk bilinci ile hizmetlerini gerçekleştiren Genç’in yeniden aday gösterilmesinin ardında ise “hiçbir zaman kibir ve gurura kapılmaması” görülüyor. Halkı bütünleştirmesiyle de dikkatleri toplayan, kadın, erkek, çocuk, genç, yaşlı her kesimin gönlünü kazanmayı başaran, inanca eşit davranan Başkan Şükrü Genç ise başarısı için yine aynı mütevazılıkla şunları söylüyor:

“Sarıyerlilere layık olmaya çalıştım ve her zaman bu hevesle çalışacağım. Yapmamız gereken çok işler var, bu da birlik, beraberlik içinde olur. Herkes gönül desteğini verdi, yapacak çok işimiz var. Ellerimizi hiç bırakmayalım, yolumuza hep beraber devam edeceğiz. Benim başarı sırrım, gücüm ve bütün varlığım Sarıyerlilerin samimiyeti ve sevgisidir. Bu samimiyete ve sevgiye gece gündüz çalışarak ve hizmet ederek karşılık vereceğimi bilmenizi istiyorum. Tüm Sarıyerli hemşerilerimi yürekten kutluyor ve destekleri için teşekkür ediyorum.” dedi.