Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'de seçim anahtarı Ali Genç'te
Musa Aydın'dan Milli Güreşçilere Moral Ziyareti
GÜNEŞ YANIKLARINA DİKKAT!
Sarıyer Müftüsü Oğuzhan Kadıoğlu’na</br> Şok Suçlamalar!

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'de seçim anahtarı Ali Genç'te

Sarıyer'de seçim anahtarı Ali Genç'te
Sarıyer’de yaşayan her insana değer veren Genç, Sarıyer halkı için yaptığı çalışmalardan ötürü her kesimden destek görüyor. Ali Genç’in Sarıyer’deki saygınlığının ilçe de seçim sonuçlarını nasıl etkileyeceği büyük merak konu oldu.
26.03.2014 / 12:02


Yıllardır Sarıyer’in içinde yaşayan, Sarıyer’in her kesiminden sevilip, saygıyla karşılanan Sivaslılar arasında büyük otorite ve söz sahibi olan ve Sarıyer için sayısız çalışmalar yapan Ali Genç 30 mart yerel seçimlerinde adından söz ettirmeye hazırlanıyor. Sarıyer Sivaslılar Derneği Başkanı olan ve Sarıyer’de nüfusa kayıtlı 35 bin, toplamda 55 bin Sivaslı’nın desteklediği Sarıyer Sivaslılar Derneği, yerel seçimlerde vereceği oyla da Sivaslının kararında etki etmesi bekleniyor.

Sarıyer’deki Sivalılar Sarıyer’de MHP Belediye Başkan Adayı Ahmet Özyürek’i desteklediği belirtilirken, bu durumda Ali Genç’in 30 Mart’taki seçime direkt etki edeceği ön görülüyor. Saryer halkı için sürekli faydalı işler yapan ve Sarıyer Sivaslılar Derneği’nde de Sarıyer için yoğun mesai harcayan Ali Genç Sarıyer’in kanaat önderlerinden biri olarak gösteriliyor.

Sadece Sivaslılara değil Sarıyerli herkese kucak açan, Sarıyer’de yaşayan her insana değer veren Genç, Sarıyer halkı için yaptığı çalışmalardan ötürü her kesimden destek görüyor. Ali Genç’in Sarıyer’deki saygınlığının ilçe de seçim sonuçlarını nasıl etkileyeceği büyük merak konusu oldu.

 


YORUMLAR
AHMET .....: 
""
ADAMIN DİBİSİN ALİ BAŞKAN SENİİ ÇOOOKK SEVİYORUZ.. SİVASLILARI GERÇEK SAVUNAN TEK İNSANSIN SANA HELAL OLSUN
26.03.2014 / 21:16