Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sivaslılar, Şükrü Genç'i sevgiyle karşıladı
100 Bin Dolarlık Pırlanta Gasp eden Şüpheliler Yakalandı
Sarıyer Emniyetinden Başarılı </br>Ocak Ayı Açıklaması
“Eğitimsiz Bir Toplumuz”

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sivaslılar, Şükrü Genç'i sevgiyle karşıladı

Sivaslılar, Şükrü Genç'i sevgiyle karşıladı
Yaptığı toplantılarda birlik ve beraberliğin daima olması gerektiğini belirten Başkan Genç, "Kalabalık ve çok güzel bir ortam var. Yöresel dernekleri çok önemsiyorum” dedi.
22.03.2014 / 13:56


Sarıyer Belediye Başkanı Şükrü Genç, PTT Evleri'nde bulunan Sarıyer Sivaslılar Derneği'nin konuğu oldu.Yoğun katılımın olduğu toplantıya, Başkan Yardımcıları Sevgi Atalay ve Recep Yel, meclis üyesi adayları, birim müdürleri, SASİDER Dernek Başkanı Ali Genç, dernek üyeleri ve çok sayıda vatandaş katıldı."Halkla iç içe olan başkanımız var"

Dernek Başkanı Ali Genç, konuşmasında Başkan Genç'e yaptığı hizmetlerde dolayı teşekkür ederek, "Halka yakın ve halkla iç içe olan bir başkanımız var. Başarılı ve örnek olan hizmetlerinden dolayı ve değer verip bizlerle buluştuğu için kendisine teşekkür ederim" dedi."Yaşamı Paylaşmayı Hedefledik"


Yaptığı toplantılarda birlik ve beraberliğin daima olması gerektiğini belirten Başkan Genç, "Kalabalık ve çok güzel bir ortam var. Yöresel dernekleri çok önemsiyorum.”

80

Biz her alanda yaşamı paylaşmayı hedefledik. Beraberlik yapılan işi paylaşmaktır. Her zaman beraber olmak zorundayız. Bütün Sivil Toplum Kuruluşlarına birlikte olup yaşamı beraber oluşturmak konusunda ciddi destekler veriyorum. Yerel yönetimin amacı o toplumda yaşayan insanların huzur ve barış içerisinde yaşamasını sağlamaktır. Biz gönül birlikteliği oluşturmaya çalışıyoruz"
diye konuştu.