Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Sarıyer'de Ahmet Özyürek Fırtınası Esiyor
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Sarıyer'de Ahmet Özyürek Fırtınası Esiyor

Sarıyer'de Ahmet Özyürek Fırtınası Esiyor
Gittiği heryerde büyük sevgi gösterileriyle karşılanan ve kurduğu samimi ilişkilerle vatandaşların güvenini kazanan MHP Sarıyer Belediye Başkan Adayı Ahmet Özyürek'e Sarıyerliler büyük destek veriyor.
14.03.2014 / 12:10
Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer Belediye Başkan Adayı Ahmet Özyürek Sarıyer'de ziyaret ettiği her mahhalleden büyük destek görüyor. Esnaf ziyareti ve vatandaşların sorunlarını dinleyerek not tutan Özyürek belediye başkanı olduğunda tüm problemlere çözüm bulacağının sözünü veriyor.

Özyürek'e olan yoğun ilgi artarak devam ediyor

Gerek esnaf, gerekse halk tarafından sıcak ve samimi bir şekilde başarı dilekleri ile karşılanan Özyürek, memnuniyeti yüzünden okunan vatandaşlar tarafından umutla karşılanıyor ve gerçekleşen sohbetlerin ışığında oldukça sıcak ilişkiler kuruyor. Halkın birçok sorununu dinleyen Özyürek sorunların tamamının bilgileri dahilinde olduğunu, devam etmekte olan ve bir çok vatandaşı tedirgin eden mülkiyet sorununu yerinde dönüşüm ile kalıcı çözüm bulacaklarını mahalle sakinleri ile paylaşıyor. Esnafın ve tüm vatandaşların Sarıyer'de duyarsız kalmış bir yönetime artık dur demenin zamanın geldiğinin altını çizen Özyürek, seçime sayılı günler kala Sarıyerlilerden tam destek istiyor. Sarıyer'i turizm kenti yapacağını ve tüm Sarıyerlilerin rahat ve güvenilir iş ortamlarında kendi ilçelerinde çalışacağını anlatan Ahmet Özyürek, trafik sorununu da bu şekilde çok basit hamlelerle çözeceğinin garantisini veriyor.MHP Sarıyer'de en güçlü seçim dönemini yaşıyor

Sarıyer'de MHP'nin en güçlü ve en şanslı dönemini yaşadığı konusunda birleşen Sarıyerli vatandaşlar, ilçenin heryerinde MHP'nin yükselişini konuşuyor. Sarıyer'de nüfusa kayıtlı 35 bin, toplam da 55 bin seçmene sahip olan Sivaslıların da büyük çoğunluğunun desteklediği MHP'nin, kendi kemik oylarının etkisi ve Sarıyerli halkın yoğun ilgisi hesaba katıldığında Sarıyer'de şansı çok yüksek çıkıyor.

NOT:

Milliyetçi Hareket Partisi Sarıyer Belediye Başkan Adayı Ahmet Özyürek, Bugün Saat 16:25'de NTV'nin Haber Programı Seçim Aktüel'de Türkiye'nin yerel yönetimine talip adaylar, projeleri, hedefleri konulu programının konuğu olacak.