Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Büyükdere’de Yepyeni Cabbarlar
“Bu Mücadeleyi Devlet Ve Millet Olarak Sonuna Kadar Sürdüreceğiz”
‘7 Kardeştik 80 Milyon Olduk’
15 TEMMUZ GAZİSİ SABRİ GÜNDÜZ: Ayaksız yaşanır, vatansız yaşanmaz

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Büyükdere’de Yepyeni Cabbarlar

Büyükdere’de Yepyeni Cabbarlar
Cabbarlar Kuruyemiş Büyükdere’de konseptini yeniledi, çok lüks bir mekan haline geldi. Hizmet verdiği şubelerinin yanında yeni faaliyete başlayan şubesinde Büyükderelilere hizmet verecek. Cabbarlar Kuruyemiş giderek sektörde kazandığı başarısı ile dikkatleri üzerinde toplamaya başladı.
08.03.2014 / 23:35


Cabbarlar Kuruyemiş yeni konseptiyle dikkat çekiyor. Büyükdere’ye hizmet için faaliyetini hızlandıran Cabbarlar, Büyükdere halkına yakışır bir şekilde uzun yıllardır hizmet veriyor. Cabbarlar Kuruyemiş yenilenen yüzüyle Büyükderelilerin uğrak yeri oldu. Şube de kuruyemiş çeşitlerinin yanı sıra şekerlemeler de yer alıyor. Firma burada çerez çeşitlerinin yanı sıra ünlü Türk Kahvesini de müşterilerine sunuyor.

Cabbarlar Kuruyemiş işletmecisi Mehmet Cabbar, “Sarıyer’in dört bir yanına markamızı ve kalitemizi ulaştırıyoruz. Tüm mahallelerimizden akın akın bizi tercih eden müşterilerimiz geliyor ve her geçen gün daha da artıyor” dedi.

Kuruyemiş çeşitlerinin yanı sıra müşterilerimiz için hazırlanmış birbirinden güzel special ürünlerimiz bulunmaktadır. Kısaca sayacak olursak, özel dağ inciri, organik kayısı, cevizli incir, çikolatalı cevizli incir, çeşit çeşit lokumlar ve aralarında benimde favorim olan çikolatalı dolama lokumu bulabilirsiniz. Ve ayrıca eşinize dostunuza ve sevdiklerinize alabileceğiniz çok sayıda yöresel hediyelik kupon ürünler bulabilirsiniz. Firmamız, mevcut lezzetlerini ve yeni lezzetler oluşturmayı, müşterilerinin beklentilerini göz önüne alarak sunmaktadır. Ürünlerimizin kalitesi asla bir tesadüf değil, akıllı bir gayretin sonucudur” diye konuştu.