Sarıyer Yenigün, Sarıyer'in Gerçek Tarafsız Gazetesi - Başar Biberoğlu, Türkiye Gerçeklerini ve Son Günlerde Gündemi Meşgul Eden Tapeleri Değerlendirdi.
Sarıyer'de 'Yağmur' Kazası 1 Ağır Yaralı
Kredi Kartı Borcundan Takibe Alınanların Sayısı Azaldı
Oltalar Farkındalık İçin Atıldı

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

Başar Biberoğlu, Türkiye Gerçeklerini ve Son Günlerde Gündemi Meşgul Eden Tapeleri Değerlendirdi.

Başar Biberoğlu, Türkiye Gerçeklerini ve Son Günlerde Gündemi Meşgul Eden Tapeleri Değerlendirdi.
Biberoğlu, Başbakan Erdoğan’a komplo düzenlendiğini ileri sürerek oğlunun da komplonun içine çekilmek istendiğini söyledi.
07.03.2014 / 23:53
CHP’yi de ilkesizlikle suçlayan Biberoğlu, “Bir dedikleri bir dediklerine uymuyor. Dün dediklerini bugün unutuyorlar. CHP’liler kelimenin tam anlamıyla ilkesiz bir siyaset yapıyor” dedi.

CHP’lilerin siyaset yaparken kendini inkar ettiğini de savunan Biberoğlu, “Bunların gözü kararmış. Düne kadar dinlemelere hukuksuz diyorlardı şimdi aynı hukuksuzluktan medet umuyorlar.

17 Aralık’la ilgili bir iddianame bile düzenlenmemişken suçlamalarda bulunmak niye? İşte bu Başbakana ve AK Parti’ye karşı bir komplodur.”
diye konuştu.

AK PARTİ 30 MART’TA TARİH YAZACAK

Hesap sorma yerinin sandık olduğuna dikkat çeken Biberoğlu, “Sokağı işaret edenler affedilemez. Bu en büyük kötülüktür. Bütün bunların hesabını halkımız soracaktır.” Sözlerine yer verdi.

Sarıyer’deki siyasi durumu da analiz eden AK Parti Sarıyer Gizli İlçe Başkanı Başar Biberoğlu, Sarıyer AK Parti Belediye Başkan Adayı Sedat Özsoy’un yanında olduğunu ve hep yanında olacağını söyledi. AK Parti’nin 30 Mart’ta tarih yazacağını ve Belediyeyi CHP’den devir alacağını da ileri süren Biberoğlu, “Az kaldı seçimlere. Sayılı gün gelir geçer. Ama CHP sözlerinin altında kalacaktır. Onlara en iyi cevap sandıkta verilecektir.” diyerek sözlerini noktaladı.